O stronie

Strona ta zawiera tylko i wyłącznie recenzje filmów. Od kilkunastu lat naszym hobby jest oglądanie filmów, głównie amerykańskich i brytyjskich. Szukając kolejnych filmów do obejrzenia zawsze sprawdzamy co polecają inni, dzięki temu można dobrze wybrać sobie film i spędzić udanie czas. Jeżeli Ty też lubisz produkcje z tzw. mainstreamu - oferujące dobrą zabawę a przy okazji zastanawiasz się jakich produkcji warto uniknąć – śledź tę stronę.

O tym czy film jest dobry nie świadczy jego budżet. Historia kinematografii zna mnóstwo przypadków, w których zainwestowano setki mln dolarów tylko po to by zebrać najgorze recenzje i (co najgorsze!) nie ściągnąć widzów do kin.

Z drugiej strony mnóstwo jest produkcji o skromnych budżetach, które stworzono z pasją. Tego typu filmy porywają i na stałe wbijają się w pamięć. Bardzo ciężko trafić na takie perełki, jednak warto szukać i sięgać po kolejne tytuły, nawet parząc się wielokrotnie i tracąc czas na coś bezwartościowego.

Na tej stronie staramy się opisywać filmy z różnych gatunków. Na ogół są to bieżące produkcje, jednakże często "penetrujemy" jakiś konkretny podgatunek lub serię, po to by ją dokładnie opisać. Nie ważne czy to jest kasowe: Fast and Furious czy uważane za kiczowe Wrong Turn. Każda seria czy podgatunek ma swoich fanów, których staramy się zrozumieć, co pozwala nam na obejrzenie nawet czegoś bardzo niestrawnego ;) ... po to by później to zrecenzować.