Polityka prywatności

Strona civil.pl to blog zawierający amatorskie recenzje filmów i seriali. Strona civil.pl korzysta z narzędzi zewnętrznych takich jak Google Analytics oraz Facebook Comments. Strona ma charakter niekomercyjny i nieprowadzi jakichkolwiek działań generujących przychód. Na stronie nie są wyświetlane reklamy oraz linki sponsorowane.

Google Analytics

Google Analytics zbiera dane na temat użytkownika i jego zachowania na stronie. Zbierane dane w tym zakresie informacje są całkowicie anonimowe i nie pozwalają na Twoją identyfikację. Wykorzystywane są pliki cookies firmy Google LLC dotyczące korzystania z usługi Google Analytics. Dane są zbierane w celach statystycznych.

Facebook Comments

Na stronie civil.pl zainstalowane są widgety Facebooka pozwalające na ewentualne polubienie strony lub wpisów oraz ich skomentowanie. Komentarze oraz polubienia nie są przechowywane na stronie civil.pl, ale na stronie Facebooka. Użytkownik do ewentualnego komentowania/polubienia wykorzystuje swoje konto założone w serwisie Facebook. Więcej informacji na temat komentowania za pomocą Facebook Comments znajduje się tutaj: link. Konto wykorzystane do komentowania/polubienia strony lub wpisów nie jest zakładane w serwisie civil.pl, ale na stronie Facebooka.

Logi serwera

Strona korzysta z hostingu az.pl. Hosting w sposób automatyczny zbiera logi dotyczące dostępu do serwera, które zawierają informacje: o adresie IP odwiedzającego, dacie i czasie odwiedzin, systemie operacyjnym i przeglądarce internetowej. Dane zapisane w logach serwera nie są kojarzone z konkretnymi osobami korzystającymi z serwisu.

Inne informacje

A autorem bloga można się skontaktować wysyłając maila na adres contact w domenie civil.pl. Strona civil.pl nie umożliwia założenia konta użytkownika oraz nie zbiera od użytkowników adresów e-mail w celu wysyłania jakichkolwiek informacji.