Fred Savage

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Fred Savage

Ocena: 82 Friends from College (Season: 2) (Przyjaciele z uniwerku)

Pierwszy sezon tego serialu był mocno nierówny. Pierwsze odcinki były bardzo słabe, ale później się rozkręciło. W skrócie: fabuła koncentruje się na szóstce 40-latków znających się z czasów koledżu. Ethan Turner (Keegan-Michael Key) to pisarz, od lat z zdradzający swoją żonę Lisę (Cobie Smulders) z Samanthą (Annie Parisse). Pozostali członkowie ekipy to agent literacki Max Adler (Fred Savage), który jest gejem. Nick Ames (Nat Faxon) bezrobotny imprezowicz, żyjący z odsetek oraz Marianne (Jae Suh Park), instruktorka jogi pragnąca bez skutku realizować się jako aktorka. Akcja serialu ma miejsce w Nowym Jorku.

Jaki jest drugi sezon? Bardzo, ale to bardzo dobry. Odcinki są "równe" i trzymają poziom. Poziom interakcji pomiędzy szóstką przyjaciół przywołuje na myśl inne kultowe seriale, jak chociażby "How I Meet Your Mother" (gdzie także występowała Cobbie Smulders). Keegan-Michael Key to dobry aktor komediowy, trzymający poziom. Annie Parisse to specjalistka od seriali. W "Friends from College" jej kreacja jest świetna. Parisse ma w sobie tyle uroku, że zapada mocno w pamięć. Nat Faxon i Fred Savage mniej do siebie przekonują, jeszcze mniej Jae Suh Park. Jednak Key, Smulders i Parisse naprawdę "robią" show. W drugim sezonie głównie bohaterowie zagoszczą na wielu imprezach, będą między innymi w ... polskim klubie gdzie będą się bawić do piosenki "Ona tańczy dla mnie". Ciężko się oderwać od tego sezonu. Każdy odcinek trwa 30 minut i jest ich tylko 8, więc całość da się obejrzeć w 4 godziny. Ja sobie postanowiłem sobie nieco dozować przyjemność i oglądałem po 2-3 odcinki co weekend. Nie wiadomo jeszcze czy powstanie 3 sezon, trzymam kciuki za to by powstał.

Ocena Civil.pl: 82%

W sumie: 1 filmów/seriali