Craig Robinson

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Craig Robinson

Ocena: 61 Hot Tub Time Machine

W ostatnich dniach miałem możliwość "nadrobić" pierwszą część "Hot Tub Time Machine". Mając w pamięci część drugą, mniej więcej wiedziałem czego można oczekiwać po "jedynce", tym razem jednak w miarę pozytywnie się zaskoczyłem. W pierwszej części występuje John Cusack (jako Adam) nieobecny w sequelu, poza nim Clark Duke (jako Jacob), Craig Robinson (Nick) oraz Rob Corddry (Lou). Wymienieni panowie udają się na krótki urlop do ośrodka narciarskiego, wynajmują taki sam pokój jak przed laty a następnie za pomocą jacuzzi przypadkowo przenoszą się w czasie do roku 1986, w którym to Adam, Nick i Lou byli nastolatkami a Jacoba nie było na świecie. W filmie występują także między innymi: Lyndsy Fonseca (znana z serialu "How I met Your Mother"), Lizzy Caplan czy Sebastian Stan.

"Hot Tub Time Machine" to bardzo ostra komedia bez tzw. "trzymanki", która bazuje na niezbyt wyszukanych żartach. Produkcja w sam raz na piątkowy wieczór. Warto dodać, iż budżet wyniósł sporo, bo aż 36 mln dolarów, podczas gdy zwrot 65 mln. Jeżeli ktoś lubi Cusacka, Corddry'ego czy Robinsona i mocno przymknie oko, to może mu się ten film odrobinę spodobać, pod warunkiem iż podejdzie do tej produkcji bez żadnych oczekiwań.

Ocena Civil.pl: 61%

Ocena: 51 Hot Tub Time Machine 2

Sequel produkcji z 2010 roku. Lou (Rob Corddry) zostaje postrzelony w genitalia, wobec czego Nick (Craig Robinson) oraz Jacob (Clark Duke) wykorzystują jacuzzi po to by przenieść się w przeszłość i odkręcić postrzał. Lądują jednak w 2025 roku, co jak się okazuje nie jest przypadkiem. W przyszłości spotykają Adama Jr. (syna Adama z pierwszej części), który towarzyszy im podczas rozwiązywania zagadki dotyczącej postrzelenia Lou.

Bardzo wulgarna, miejscami niesmaczna komedia, stworzona na podstawie kiepskiego scenariusza. Ten film jest niesamowicie ostry i wulgarny, w związku z czym adresowany do fanów gatunku komedii bez trzymanek. Niestety raczej to pozycja do zapomnienia aniżeli kolejna kultowa produkcja. Na razie nie jest zapowiedziana część trzecia, co jest chyba jedyną pozytywną informacją, którą mogę zawrzeć w tej króciutkiej recenzji.

Ocena Civil.pl: 51%

W sumie: 2 filmów/seriali