Aaron Seltzer

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Aaron Seltzer

Ocena: 20 Vampires Sucks

Kolejny "spoof" autorstwa Jasona Friedberga, Aarona Seltzera tym razem parodiujące modne ostatnio filmy o wampirach (w szczególności "Zmierzch"). Duet Friedberg-Seltzer jest tak bardzo ze sobą zżyty, że obaj panowie dzielą ze sobą nawet jedno zamiast dwóch haseł na angielskiej Wikipedii. Nic dziwnego: to ich piąta parodia. Wszystkie łączą te same cechy: najniższe możliwe oceny i krytyczny odbiór ... oraz sukces finansowy (tak, tak: każdy ich film kosztował 20 milionów dolarów a zwracał średnio 4 razy tyle, poza "Disaster Movie", który jednak też zarobił na siebie z nawiązką).

"Vampires Sucks" to koszmar, powielający absurdalny, prostacki humor. Nie wiem czy kogokolwiek może bawić np. wyrywanie wąsów albo przygniatanie noworodka kulą w szkolnym plecaku. Wg mnie raczej nie. Nawiązywanie do zblazowanych symboli pop kultury też raczej nie śmieszy.

Nie mniej jednak, prawie pewne jest to, że Selzter-Friedberg będą kontynuować swoją serię, ponieważ uzasadnia to rachunek ekonomiczny.

Nie ma więc chyba znaczenia czy kolejna część będzie jeszcze gorsza czy nie i tak znajdą się chętni by za to zapłacić. Ja jednak zdecydowanie odradzam takie seanse, sobie również.

Ocena Civil.pl: 20%

W sumie: 1 filmów/seriali