Trish Stratus

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Trish Stratus

Ocena: 59 Gridlocked

"Gridlocked" chciałem obejrzeć już od pewnego czasu, ale dopiero wczoraj udało mi się zmotywować i przejść przez tę pozycję. Dominic Purcell wciela się w postać twardego gliniarza Davida Hendrixa, który zostaje odsunięty od swojej jednostki i chwilowo musi zajmować się łapaniem drobnych przestępców. Nietypowym partnerem Davida zostaje Brody Walker (Cody Hackman) młody aktor (skandalista), który za serię przewinień zostaje skazany na pracę społeczną w policji. David niańczy Walkera, wykonując obowiązki typowego gliniarza. Pewnego wieczora panowie udają się do budynku treningowego policji, gdzie główny bohater chce potrenować ze swoją dawną ekipą. Obiekt zostaje zaatakowany przez ludzi niejakiego Korvera (Stephen Lang) i Rykera (Vinnie Jones), którzy chcą ukraść obligacje hakując policyjny system. Uwięzieni wewnątrz gliniarze i Brody Walker muszą stawić opór napastnikom. W roli drugoplanowej w tym filmie pojawia się także Danny Glover (wcielający się w postać policjanta).

Jak na kanadyjski film akcji produkcja ta wyróżnia się zestawem znanych aktorów. Niestety nie znalazłem informacji o budżecie, ale widać iż ambicje producentów były takie by zrobić coś nieco lepszego niż typowy kanadyjski film akcji klasy C. Trochę "Gridlocked" odwołuje się do gatunku dawnych filmów VHS z lat 90-tych, ale nie tych z najniższej półki. Całość trwa prawie dwie godziny (110 minut), przez co film nieco męczy widza, bo jak na typową nawalankę jest po prostu za długi. Inna wada to miejsce akcji: wszystkie niemalże wydarzenia mają miejsce w policyjnym baraku w środku nocy, dzięki czemu plenery są całkowicie bez wyrazu. Stephen Lang, który w zasadzie jest stworzony do odgrywania ról czarnych charakterów, trochę tutaj się męczy, za to Dominic Purcell jako "twardziel" jest taki jak zwykle: zacięta (całkowicie bez wyrazu i emocji) mina i góra mięśni. Mimo oczywistych wad tej produkcji oceniam ten film jako przeciętny+, w klasie kanadyjskich filmów akcji, po których nie można się niczego spodziewać ten film się wyróżnia na plus. Czy to wystarczający argument by obejrzeć Gridlocked? Raczej nie...

Ocena Civil.pl: 59%

W sumie: 1 filmów/seriali