Kat Dennings

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Kat Dennings

Ocena: 76 2 Broke Girls (Season: 6) (Dwie spłukane dziewczyny)

Na wstępie się przyznam, że swego czasu byłem fanem tego serialu i zacząłem go oglądać wiosną 2012 roku. Później byłem na bieżąco z kolejnymi sezonami, jednakże cały czas miałem zaległy ostatni, finałowy, który zakończył się dwa lata temu w 2017 roku. Fabuła w skrócie: serial opowiada o dwóch nowojorskich młodych kobietach: Max (Kat Dennings) i Caroline (Beth Behrs), które różni pochodzenie i status społeczny, ale łączy wspólne mieszkanie i praca po tym jak Caroline z dnia na dzień z bogatej dziewczyny stała się nędzarką w momencie gdy jej bogaty ojciec został aresztowany. Max i Caroline pracują na co dzień w podrzędnej jadalni na Brooklynie u Koreańczyka o imieniu Han. W ich otoczeniu znajduje się także sprośny kucharz Oleg oraz podstarzały kasjer Earl. Obsadę dopełnia Jennifer Coolidge, pochodząca z Polski kobieta w średnim wieku, prowadząca firmę sprzątającą (w późniejszych sezonach zostaje żoną Olega). W szóstym sezonie dziewczyny pracują w stworzonym przez nie barze (będącym czymś w rodzaju pubu), ale dorabiają dalej w jadalni u Hana. Ważnym wątkiem tego sezonu jest także romans Max z Randym (Ed Quinn) oraz Caroline z Bobbym (Christopher Gorham).

Serial, choć emitowany i wyprodukowany przez CBS, od początku swojego istnienia wyróżniał się ostrymi żartami (z mocnymi podtekstami seksualnymi) oraz absurdalnym czasami humorem. To budowało jego odrębność na rynku oraz przyciągało rzesze fanów, chcących obejrzeć coś innego aniżeli grzeczny sitcom. Szósty sezon oceniam wysoko, ponieważ nie zatracił w sobie niczego z czego znany był wcześniej cały format, dalej było "niegrzecznie" i na podobnym poziomie jak zawsze. Najlepsze moim zdaniem były odcinki: "And the Riverboat Runs Through It" oraz "And the Riverboat Runs Through It", nie mniej jednak każdy epizod sezonu ma w serwisie IMDB ocenę 8.0 i wyższą. Na pochwałę zasługuje także porządne zakończenie, które nie psuje dobrego wrażenia całości. Jeżeli ktoś lubi amerykańskie sitcomy i nie zna tego formatu, uważam że powinien spróbować go obejrzeć.

Ocena Civil.pl: 76%

W sumie: 1 filmów/seriali