Chris Klein

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Chris Klein

Ocena: 56 The Long Weekend

Moje małe zaległości z roku 2005. Chris Klein w typowej dla siebie roli Playboya o imieniu Cooper oraz nieco mniej znany Brendan Fehr - w roli brata Coopera - Eda. Ed to specjalista od marketingu, który w swój urodzinowy weekend ma nóż na gardle, ponieważ jego szef (Craig Fairbrass), zamierza go zwolnić, jeżeli ten nie zachwyci po weekendzie kluczowego klienta. Cooper ma wobec brata jednak inne plany - zamierza zabrać go na dziewczyny by ten w końcu zaliczył. W ten sposób rozpoczyna się szalony weekend dwóch mężczyzn, podczas którego biorą udział (przypadkowy i to w roli księży!) w pogrzebie (i to nie byle kogo, bo modelki granej przez Evangeline Lilly), popadają w konflikt z prawem ... by na końcu wszystko dobrze się skończyło. W roli żeńskiej występuje nieznana wówczas Cobie Smulders (obecnie gwiazda serialu "How I met Your mother").

Dosyć przyzwoita komedia, niewybitna, umiarkowanie śmieszna - ale jednak na jakimś tam poziomie oglądalności. W sam raz by sobie zapełnić czas.

Ocena Civil.pl: 56%

Ocena: 60 American Reunion

American Pie to seria, pod którą po zakończeniu głównego cyklu produkcji w 2003 roku, podłączyły się (wykupiły licencję) inne komedie. Na przykład Beta House, Book of Love i kilka jeszcze innych. Oryginalna seria została jednak jeszcze raz odgrzana w 2012 roku za sprawą Reunion, w którym spotykają się postacie znane z oryginalnej trylogii. Jim, Michelle, Oz, Kevin, Finch i oczywiście Stiffler. Jest też Sherminator, niestety w małej, wręcz mikroskopijnej roli.
Od razu trzeba zauważyć, że scenarzystom kompletnie brakowało pomysłu. Film zaczyna się od typowej dla Jima sceny masturbacji, później jednak nie jest lepiej - po zjechaniu się do rodzinnego miasta chłopaki najpierw między innymi biorą udział w osiemnastce, którą nad jeziorem urządza Kara (w tej roli Ali Cobrin), później wpadają do drętwą imprezę do Stifflera, by na koniec pojawić się na prawdziwej imprezie urządzonej z okazji zjazdu absolwentów.
Mimo niezbyt dobrej fabuły, film jest w miarę przyzwoity, ponieważ możemy podziwiać gwiazdy komedii sprzed 13 lat. Przybyło im lat, ale nadal przypominają te same kultowe postacie, które dały początek nowej jakości w branży komediowej.

Ocena Civil.pl: 60%

W sumie: 2 filmów/seriali