Jason Biggs

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Jason Biggs

Ocena: 34 Amateur Night

Guy Carter (Jason Biggs) to bezrobotny mężczyzna, który musi pilnie znaleźć pracę aby uzyskać ubezpieczenie zdrowotne dla żony spodziewającej się dziecka. Zdesperowany Guy odpowiada na ogłoszenie mężczyzny poszukującego kierowcy. Okazuje się, iż praca polega na wożeniu prostytutek na imprezy i odwożeniu ich do domu. Zdesperowany Carter podejmuje się zajęcia i wkrótce rozpoczyna współpracę z Nikki (Janet Montgomery), luksusową prostytutką z mocno rozbudowanym ego. Akcja filmu koncentruje się na pierwszym dniu pracy Guya Cartera w roli kierowcy.

Ta komedia nie jest ani śmieszna ani ciekawa. Przewidywalna fabuła, akcje jak z filmu erotycznego oraz irracjonalne zakończenie powoduje, iż obcowanie z tą produkcją to prawdziwa katorga. Jason Biggs w roli życiowej niedorajdy wypada blado. Trochę lepiej prezentuje się Janet Montgomery, brytyjska aktorka o dosyć niebanalnej urodzie. Krytycy nie zostawili na "Amateur Night" suchej nitki, oceniając ten film jako fatalny. Moim zdaniem to bardzo kiepska komedia, nie warta zachodu.

Ocena Civil.pl: 34%

Ocena: 60 American Reunion

American Pie to seria, pod którą po zakończeniu głównego cyklu produkcji w 2003 roku, podłączyły się (wykupiły licencję) inne komedie. Na przykład Beta House, Book of Love i kilka jeszcze innych. Oryginalna seria została jednak jeszcze raz odgrzana w 2012 roku za sprawą Reunion, w którym spotykają się postacie znane z oryginalnej trylogii. Jim, Michelle, Oz, Kevin, Finch i oczywiście Stiffler. Jest też Sherminator, niestety w małej, wręcz mikroskopijnej roli.
Od razu trzeba zauważyć, że scenarzystom kompletnie brakowało pomysłu. Film zaczyna się od typowej dla Jima sceny masturbacji, później jednak nie jest lepiej - po zjechaniu się do rodzinnego miasta chłopaki najpierw między innymi biorą udział w osiemnastce, którą nad jeziorem urządza Kara (w tej roli Ali Cobrin), później wpadają do drętwą imprezę do Stifflera, by na koniec pojawić się na prawdziwej imprezie urządzonej z okazji zjazdu absolwentów.
Mimo niezbyt dobrej fabuły, film jest w miarę przyzwoity, ponieważ możemy podziwiać gwiazdy komedii sprzed 13 lat. Przybyło im lat, ale nadal przypominają te same kultowe postacie, które dały początek nowej jakości w branży komediowej.

Ocena Civil.pl: 60%

W sumie: 2 filmów/seriali