Janet Montgomery

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Janet Montgomery

Ocena: 34 Amateur Night

Guy Carter (Jason Biggs) to bezrobotny mężczyzna, który musi pilnie znaleźć pracę aby uzyskać ubezpieczenie zdrowotne dla żony spodziewającej się dziecka. Zdesperowany Guy odpowiada na ogłoszenie mężczyzny poszukującego kierowcy. Okazuje się, iż praca polega na wożeniu prostytutek na imprezy i odwożeniu ich do domu. Zdesperowany Carter podejmuje się zajęcia i wkrótce rozpoczyna współpracę z Nikki (Janet Montgomery), luksusową prostytutką z mocno rozbudowanym ego. Akcja filmu koncentruje się na pierwszym dniu pracy Guya Cartera w roli kierowcy.

Ta komedia nie jest ani śmieszna ani ciekawa. Przewidywalna fabuła, akcje jak z filmu erotycznego oraz irracjonalne zakończenie powoduje, iż obcowanie z tą produkcją to prawdziwa katorga. Jason Biggs w roli życiowej niedorajdy wypada blado. Trochę lepiej prezentuje się Janet Montgomery, brytyjska aktorka o dosyć niebanalnej urodzie. Krytycy nie zostawili na "Amateur Night" suchej nitki, oceniając ten film jako fatalny. Moim zdaniem to bardzo kiepska komedia, nie warta zachodu.

Ocena Civil.pl: 34%

Ocena: 38 Wrong Turn 3: Left for Dead

Trzecia część serii "Wrong Turn" zadebiutowała jesienią 2009 roku. W stosunku do sequela (Wrong Turn 4: Bloody Beginnings ) jak i kolejnych części, to co się rzuca w trójce to mała liczba kanibali, tym razem bohaterów nęka jedynie Three Finger (czyli Trójpalczasty). Nate to policjant przewożący nocą groźnych więźniów z jednego zakładu do drugiego. Oczywiście zamiast głównymi drogami, więźniarka pcha się leśnymi drogami (w dodatku nocą), co nie umyka uwadze Trójpalczastego. Doprowadza on do wypadku i pozbawia trzech policjantów oraz kilku więźniów (w tym dwóch bardzo groźnych) środka transportu. Wkrótce do tej grupy dołącza Alex, kobieta której Trójpalczasty zdążył wymordować przyjaciół, przez co ona jako jedyna ocalała musi błąkać się po lesie.

Cóż więcej można dodać? Te same schematy co w kolejnych częściach, podobny poziom absurdu, plus wrażenie, iż to bardziej komedia aniżeli horror. Bo brzydki kanibal, wesoło się chichrający nie przeraża chyba nikogo. Nie mniej jednak, wydaje mi się iż ta część nie była najgorsza, aczkolwiek jeszcze nie widziałem "jedynki" i "dwójki".

Ocena Civil.pl: 38%

W sumie: 2 filmów/seriali