Ashley Tisdale

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Ashley Tisdale

Ocena: 62 Merry Happy Whatever (Season: 1) (Obłędnych Świąt! )

Pod koniec listopada tego roku w stajni Netflixa pojawił się serial komediowy o tematyce Świąt Bożenarodzeniowych. Reklamowany sloganem "This family is no holiday" sitcom opowiada o 10 dniach przerwy świątecznej rodziny Quinnów. Don (senior rodu, z tej roli Dennis Quaid) to tradycjonalista, katolik i wdowiec, który doczekał się czwórki potomstwa, trzech córek i jednego syna. Najmłodsza córka Emmy (Bridgit Mendler) przylatuje do rodzinnego ze swoim nowym chłopakiem Mattem (Brent Morin) aby przedstawić go rodzinie. Matt od początku konfrontuje się z despotycznym Donem, a także poznaje partnerów dzieci Dona: Joy (w tej roli Elizabeth Ho) i Todda (Adam Rose). Pozostałe dzieci Dona to nieco głupkowaty Sean, matkująca wszystkim Patsy oraz wścibska i egoistyczna Kayla (w tej roli Ashley Tisdale). Jak łatwo sobie można wyobrazić, każda z postaci "przyniesie" na święta swoje własne problemy. Wspólnym problemem dla wszystkich będzie Don, pracujący jako szeryf, narzucający wszystkim swoje poglądy i styl życia, rozstawiający swoje dzieci ich partnerów po kątach.

Serial Netflixa jest bardzo nierówny. Najgorszy wg mnie (i ocen widzów) jest... pierwszy odcinek (po którym zapewne sporo widzów opuściło tę produkcję). Później jednak robi się znacznie lepiej i da się obejrzeć wszystkie 8 (każdy z nich trwa około 26 minut) odcinków. "Merry Happy Whatever" opowiada o katolickiej rodzinie, stąd też przedstawione w serialu obyczaje świąteczne wydadzą się swojskie dla polskiego widza. Trzeba też zauważyć, że show robią w zasadzie tylko Dennis Quaid i Ashley Tisdale (ewentualnie Elizabeth Ho), pozostali aktorzy i ich kreacje wypadają dosyć blado. Czy serial będzie kontynuowany? Jeżeli tak, to wg zapowiedzi producentów, kolejny sezon opowie o innym święcie, np. o Wielkanocy (Easter). Serial ten stanowi delikatne uzupełnienie oferty Netflixa, który wg doniesień medialnych jest obecnie w kryzysie i mierzy się z problemem odpływu widzów amerykańskich, gdzie walka platform VOD jest najostrzejsza. Czy sytuację zmieni premiera "Wiedźmina" 20 grudnia 2019 roku? Czas pokaże.

Ocena Civil.pl: 62%

Ocena: 34 Amateur Night

Guy Carter (Jason Biggs) to bezrobotny mężczyzna, który musi pilnie znaleźć pracę aby uzyskać ubezpieczenie zdrowotne dla żony spodziewającej się dziecka. Zdesperowany Guy odpowiada na ogłoszenie mężczyzny poszukującego kierowcy. Okazuje się, iż praca polega na wożeniu prostytutek na imprezy i odwożeniu ich do domu. Zdesperowany Carter podejmuje się zajęcia i wkrótce rozpoczyna współpracę z Nikki (Janet Montgomery), luksusową prostytutką z mocno rozbudowanym ego. Akcja filmu koncentruje się na pierwszym dniu pracy Guya Cartera w roli kierowcy.

Ta komedia nie jest ani śmieszna ani ciekawa. Przewidywalna fabuła, akcje jak z filmu erotycznego oraz irracjonalne zakończenie powoduje, iż obcowanie z tą produkcją to prawdziwa katorga. Jason Biggs w roli życiowej niedorajdy wypada blado. Trochę lepiej prezentuje się Janet Montgomery, brytyjska aktorka o dosyć niebanalnej urodzie. Krytycy nie zostawili na "Amateur Night" suchej nitki, oceniając ten film jako fatalny. Moim zdaniem to bardzo kiepska komedia, nie warta zachodu.

Ocena Civil.pl: 34%

Ocena: 30 Scary MoVie

Popłuczyny popularnej serii parodiującej horrory. Nie sposób wymienić ile filmów tutaj próbowano sparodiować, ale wyszedł z tego niesmaczny miks, całkowicie bez scenariusza i pomysłu. Każda kolejna scena wydawała się być gorsza od poprzedniej i pomogły nawet wynajęte gwiazdy, które pokazały się okazjonalnie w filmie, ale za to w pierwszym rzędzie na plakacie z tegoż filmu. Mowa o Charlie Sheenie, Snoop Doggu czy Mike Tysonie. Ten ostatni pojawił się w produkcji przez kilka sekund, ale i tak reklamuje film na oficjalnym plakacie stojąc tuż za Charlie Sheenem, który wystąpił w jednej scenie. Całość pociągnęła Ashley Tisdale, która nieudolnie starała się naśladować Annę Farris.

Wyszło źle. Śmiechu tyle co nic, a żenująca parodia "Evil Dead" czy "Sinister" przelała czarę goryczy. Strach pomyśleć jak słaba będzie kolejna część, jeżeli do niej dojdzie. Ta była po prostu okropna.

Ocena Civil.pl: 30%

W sumie: 3 filmów/seriali