Mena Massoud

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Mena Massoud

Ocena: 75 The Sacrifice Game (Gra w opętanie)

Akcja tego horroru ma miejsce w 1971 roku, na terenie żeńskiej akademii, w której na Święta Bożego Narodzenia zostają dwie uczennice Samantha (Madison Baines) oraz Clara (Georgia Acken). Nastolatki są pilnowane przez nauczycielkę o imieniu Rose (Chloë Levine) i jej chłopaka Jimmy'ego (Gus Kenworthy). Wizja spędzenia świąt z dala od rodziny schodzi na dalszy plan, kiedy do drzwi szkoły puka grupa ... morderców na czele z demonicznym Judem (Mena Massoud) i byłą uczennicą placówki – Maisie (Olivia Scott Welch).

"The Sacrifice Game" to dosyć specyficzny film, jeżeli chodzi o jego odbiór, został bardzo dobrze oceniony przez zawodowych krytyków (na 30 recenzji zagregowanych w Rotten Tomatoes aż 90% z nich było pozytywnych) ... i źle przez widzów (przeciętne 5.5/10 w IMDb). Bez wątpienia ciężko ten film jednoznacznie zaklasyfikować, choć na upartego można go podciągnąć pod "horrory świąteczne" typu "Black Christmas", ale w mojej ocenie te filmy są z zupełnie innych biegunów jeżeli chodzi o ich poziom. "The Sacrifice Game" został według mnie bardzo dobrze pomyślany, zaś sam klimat przypomina niektóre z serii "American Horror Story". Podobnie jak w popularnym serialu producenci poszli na całość w kwestii brutalności, przez co film nadaje się raczej dla koneserów krwawych horrorów, jednak sam pomysł i jego realizacja, w mojej ocenie, broni się. Produkcję tę można obejrzeć w ramach Amazon Prime Video. Bez wątpienia nie jest to film dla wszystkich, jednak fani horrorów powinni dać mu szansę.

Ocena Civil.pl: 75%

W sumie: 1 filmów/seriali