Joyful Drake

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Joyful Drake

Ocena: 65 Bad Ass

Film akcji z udziałem Danny'ego Trejo w roli Franka Vegi. Vega to weteran wojenny, który po powrocie z wojny przez lata pracuje jako sprzedawca hot-dogów na ulicy. Szary los Franka odmienia się, kiedy w autobusie wstawia się za czarnoskórym staruszkiem i pokonuje neonazistowskich bandytów. Od tego momentu Vega staje się bohaterem Los Angeles i gwiazdą YouTube, wkrótce jednak po tym bohaterskim czynie umiera jego matka, po której Vega odziedzicza nieruchomość oraz psa o imieniu Baxter. To nie koniec ciosów, które spadają na głównego bohatera, ponieważ na ulicy ginie jego przyjaciel, z którym był na wojnie - Klondike, który tuż przed śmiercią pozostawia Vedze Pendrive'a z ważnymi informacjami. Frank zdegustowany biernością policji rozpoczyna własne śledztwo i zamierza wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.

Typowy film zemsty - "jeden kontra wszyscy" z dobrą dynamiką i wartką akcją. Danny Trejo to rzemieślnik, ponieważ zagrał już kilkanaście podobnych ról, w samym tylko roku 2014 ma wystąpić w kilkunastu produkcjach, od dobrych 10 lat aktor ten gra w przynajmniej kilkunastu produkcjach rocznie: filmach wydawanych na DVD, filmach kinowych, serialach, podkłada głos w grach komputerowych, dubbinguje bajki - słowem robi wszystko, człowiek orkiestra. Jeżeli ktoś za nim nie przepada - to naprawdę musi bardzo uważać, by się z nim przypadkiem "nie spotkać" w jakieś produkcji. A łatwo nie jest, ponieważ Trejo pojawia się np. w serialu Breaking Bad, którego żaden koneser pominąć nie może. Ja na szczęście nie mam alergii na tego aktora i jego obecność mi nie przeszkadza.

Ocena Civil.pl: 65%

W sumie: 1 filmów/seriali