Melora Hardin

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Melora Hardin

Ocena: 45 Clock (Zegar)

37-letnia Ella Patel (Dianna Agron) to szczęśliwa mężatka oraz kobieta spełniona zawodowo, która nie posiada dzieci. Ze względu na presję środowiska oraz jej ojca, bohaterka postanawia naprawić swój "zepsuty" zegar biologiczny, po to by móc zajść w ciążę. W tym celu rozpoczyna innowacyjną terapię u niejakiej Elizabeth Simmons (Melora Hardin). Wraz z rozpoczęciem leczenia, w jej życiu zaczynają pojawiać się niewytłumaczalne zjawiska. Rolę drugoplanowe grają: Jay Ali (jako mąż głównej bohaterki) oraz Saul Rubinek (jej ojciec).

Ten horror miał ogólnoświatową premierę 28 kwietnia 2023 roku, w USA na platformie Hulu, a w pozostałych krajach (w tym Polsce) na Disney+. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Alexis Jacknow, nie mająca większego doświadczenia zarówno w jednym i drugim. Film obecnie zbiera raczej słabe oceny od widzów (stan po kilku dniach to 5.1/10, ale rzecz jasna może się to jeszcze zmienić w obie strony). Moim zdaniem produkcja wypada blado, bo opowiedziana historia nie wygląda na nazbyt przemyślaną. W "Clock" mało jest napięcia, a odtwórczyni głównej roli – Dianna Agron wypada raczej niezbyt przekonująco. Całość stwarza wrażenie nieco budżetowego horroru z elementami thrillera, jednak największy zarzut, to fakt że produkcja ta wieje mocno nudą. Bardzo ciężko mi się ją oglądało, choć trwa zaledwie półtorej godziny. Ciężko też powiedzieć, że zmarnowano jakiś potencjał, bo jak wspomniałem sam pomysł na film nie był według mnie trafiony, do tego doszło nie najlepsze wykonanie.

Ocena Civil.pl: 45%

W sumie: 1 filmów/seriali