Dianna Agron

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Dianna Agron

Ocena: 45 Clock (Zegar)

37-letnia Ella Patel (Dianna Agron) to szczęśliwa mężatka oraz kobieta spełniona zawodowo, która nie posiada dzieci. Ze względu na presję środowiska oraz jej ojca, bohaterka postanawia naprawić swój "zepsuty" zegar biologiczny, po to by móc zajść w ciążę. W tym celu rozpoczyna innowacyjną terapię u niejakiej Elizabeth Simmons (Melora Hardin). Wraz z rozpoczęciem leczenia, w jej życiu zaczynają pojawiać się niewytłumaczalne zjawiska. Rolę drugoplanowe grają: Jay Ali (jako mąż głównej bohaterki) oraz Saul Rubinek (jej ojciec).

Ten horror miał ogólnoświatową premierę 28 kwietnia 2023 roku, w USA na platformie Hulu, a w pozostałych krajach (w tym Polsce) na Disney+. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Alexis Jacknow, nie mająca większego doświadczenia zarówno w jednym i drugim. Film obecnie zbiera raczej słabe oceny od widzów (stan po kilku dniach to 5.1/10, ale rzecz jasna może się to jeszcze zmienić w obie strony). Moim zdaniem produkcja wypada blado, bo opowiedziana historia nie wygląda na nazbyt przemyślaną. W "Clock" mało jest napięcia, a odtwórczyni głównej roli – Dianna Agron wypada raczej niezbyt przekonująco. Całość stwarza wrażenie nieco budżetowego horroru z elementami thrillera, jednak największy zarzut, to fakt że produkcja ta wieje mocno nudą. Bardzo ciężko mi się ją oglądało, choć trwa zaledwie półtorej godziny. Ciężko też powiedzieć, że zmarnowano jakiś potencjał, bo jak wspomniałem sam pomysł na film nie był według mnie trafiony, do tego doszło nie najlepsze wykonanie.

Ocena Civil.pl: 45%

Ocena: 65 The Family

Luc Besson jako reżyser i scenarzysta komedii kryminalnej z udziałem amerykańskich aktorów. Rzecz się dzieje we Francji, gdzie rodzina nowojorskiego mafiozy-kapusia ukrywa się przed zemstą. Głową rodziny jest niejaki Fred (Robert De Niro), sadysta i morderca, który na stare lata postanawia spisać swoje życie w formie książki. Jego żona Maggie (Michelle Pfeiffer) również charakteryzuje się niebanalnym temperamentem, podobnie jak ich dzieci - Belle (Dianna Agron) oraz Warren (John D'Leo), wszyscy członkowie tej rodziny zwykli rozwiązywać swoje problemy ... siłą. I tak, kiedy do Belle przystawia się Francuz, dziewczyna bije go tak długo, aż łamie drewnianą rakietę tenisową, z kolei jej brat Warren z racji młodego wieku ucieka się bardziej do forteli aniżeli do bezpośrednich konfrontacji. Cała rodzina jest pod opieką FBI a ochroną dowodzi Robert Stansfield (Tommy Lee Jones). Francuska sielanka jak u Bessona nigdy nie trwa długo i rodzinie przyjdzie się zmierzyć z przeszłością. Byłem ostrzegany, iż film jest słaby. Co prawda miejscami akcja zwalnia i robi się nudno, ale unoszący się w powietrzu kunszt Bessona gwarantuje wysoką jakość widowiska. To co na pewno może się podobać to pomieszanie lekkiej komedii z solidnym thrillerem, rzadko kiedy tego gatunki da się odpowiednio zestawić - ale tutaj to się udało.

Ocena Civil.pl: 65%

W sumie: 2 filmów/seriali