Ellie Kemper

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Ellie Kemper

Ocena: 79 Unbreakable Kimmy Schmidt (Season: 1)

Serial komediowy Netflix o "niezłomnej" Kimmy Schmidt. Kobieta ta była uwięziona w bunkrze przez kilkanaście lat nim doczekała się ratunku. Trafiła tam z powodu sekciarza, który ogłosił koniec świata i zbudował "azyl" dla kilku kobiet. Kimmy po uwolnieniu postanawia osiedlić się w Nowym Jorku. Znajduje pracę u ekscentrycznej, dobrze ożenionej Jacqueline Voorhees (Jane Krakowski) oraz wynajmuje mieszkanie u zakręconej Lillian (Carol Kane), które dzieli z początkującym artystą Titusem (Tituss Burgess).

Pierwszy sezon tego serialu miło mnie zaskoczył. Trochę ze względu na sporo pozytywnej energii, gładką opowieść oraz próbę stworzenia czegoś niebanalnego. Ciężko jednak wymyślić niewtórny serial komediowy osadzony w Nowym Jorku i niestety "Unbreakable Kimmy Schmidt" powiela sporo schematów. Sam pomysł, by dziewczynę, która przegapiła erę smartfonów, Facebooka czy Twittera wrzucić w sam środek NYC i patrzeć jak sobie radzi zachęca do oglądania. Ciekaw jestem kolejnych sezonów, drugi będzie miał premierę już w połowie kwietnia tego roku.

Ocena Civil.pl: 79%

Ocena: 52 Sex Tape

Jason Segel oraz Cameron Diaz jako Jay i Annie, zgodne małżeństwo z dwójką dzieci. Pewnego wieczora para ta postanawia nagrać swoje seksualne igraszki na iPoda. Nieoczekiwanie materiał synchronizuje się ze wszystkimi urządzeniami firmy Apple, które posiada cała rodzina, jeden z iPodów ląduje u przyszłego szefa Annie, inne u sąsiadów. Nie chcąc dopuścić do skandalu Jay i Annie wyruszają na łowy by odzyskać wszystkie urządzenia, na których zapisany jest kompromitujący ich filmik. W dodatku parę męczy anonim, który też jest w posiadaniu kopii nagrania.

W roli drugoplanowej pojawia się Rob Corddry, dyżurny aktor komediowy. Gościnnie pojawia się także Jack Black w roli właściciela YouPorn'a. "Sex Tape" to komedia niesamowicie wtórna, mało śmieszna (chyba że kogoś bawi Jason Segel ganiany przez psa po całym domu). Film choć z pozoru mógłby łapać się jako komedia familijna, został odpowiednio przyprawiony, po to by mógł spodobać się dorosłym widzom. Wątpię by jednak była jakakolwiek grupa docelowa, której ta produkcja mogłaby się spodobać. Strata czasu.

Ocena Civil.pl: 52%

W sumie: 2 filmów/seriali