Cameron Diaz

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Cameron Diaz

Ocena: 52 Sex Tape

Jason Segel oraz Cameron Diaz jako Jay i Annie, zgodne małżeństwo z dwójką dzieci. Pewnego wieczora para ta postanawia nagrać swoje seksualne igraszki na iPoda. Nieoczekiwanie materiał synchronizuje się ze wszystkimi urządzeniami firmy Apple, które posiada cała rodzina, jeden z iPodów ląduje u przyszłego szefa Annie, inne u sąsiadów. Nie chcąc dopuścić do skandalu Jay i Annie wyruszają na łowy by odzyskać wszystkie urządzenia, na których zapisany jest kompromitujący ich filmik. W dodatku parę męczy anonim, który też jest w posiadaniu kopii nagrania.

W roli drugoplanowej pojawia się Rob Corddry, dyżurny aktor komediowy. Gościnnie pojawia się także Jack Black w roli właściciela YouPorn'a. "Sex Tape" to komedia niesamowicie wtórna, mało śmieszna (chyba że kogoś bawi Jason Segel ganiany przez psa po całym domu). Film choć z pozoru mógłby łapać się jako komedia familijna, został odpowiednio przyprawiony, po to by mógł spodobać się dorosłym widzom. Wątpię by jednak była jakakolwiek grupa docelowa, której ta produkcja mogłaby się spodobać. Strata czasu.

Ocena Civil.pl: 52%

Ocena: 61 The Counselor

Głośny film Ridleya Scotta z udziałem świetnych aktorów. Michael Fassbender w roli mecenasa, który angażuje się w szmuglowanie narkotyków, nie mając o tym zielonego pojęcia. Penélope Cruz jako narzeczona mecenasa, Cameron Diaz jako Malkina - dziewczyna bossa mafii narkotykowej, Javier Bardem jako ten boss oraz Brad Pitt jako pośrednik w biznesie narkotykowym. Fabuła oparta jest na transporcie dużej transzy narkotyków, które mają zostać przewiezione przez całe USA, od granicy z Meksykiem do Chicago. Niestety nie jest to typowy tranzyt, ponieważ od początku wszystko idzie źle w wyniku świetnie uknutej intrygi. Nieprzypadkowo Cameron Diaz występuje w centralnym miejscu plakatu filmowego, ponieważ jej postać jest kluczowa dla fabuły całego filmu.

Bardzo lubię Fassbendera i Bardema, którzy w tym filmie zagrali moim zdaniem bardzo dobrze. Ciekawie wypadł Pitt oraz Diaz, którą upływ czasu nie oszczędził (ma obecnie 42-lata), ale z wiekiem stała się bardziej wyrazista i nareszcie chyba dojrzała do roli czarnego charakteru. Nie jestem fanem talentu Penélope Cruz, która moim zdaniem w tej produkcji wypada nijako.

Niestety "The Counselor" to nie róża bez kolców. Film jest dosyć przegadany, ponieważ postacie nie szczędzą sobie różnych historyjek - raz ciekawych, raz nie. Początkowa scena w Amsterdamie to moim zdaniem przykład wypełniacza, który powinien był zostać wycięty. W rezultacie zmontowano thriller, który dopiero pod sam koniec przyspiesza. Nie wiem w co celował scenarzysta i reżyser, ale efekt końcowy moim zdaniem nie powala tak jak powinien był powalać przy takiej obsadzie.

Ocena Civil.pl: 61%

W sumie: 2 filmów/seriali