Crystal Reed

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Crystal Reed

Ocena: 33 Skyline

"Skyline" miałem nieprzyjemność oglądać w urywkach kilka lat temu, ale ostatnio wróciłem do tej produkcji by zweryfikować to co z niej zapamiętałem i ją przy okazji ocenić. Jarrod i Elaine to para, która przybywa na imprezę do Los Angeles i zatrzymuje się w apartamentowcu, konkretnie w mieszkaniu bogatego Terry'ego i jego dziewczyny Candice. Po udanej domówce, pozostali w mieszkaniu goście zostają zbudzeni przez tajemnicze niebieskie światło, które zwiastuję inwazję z kosmosu. Ludzie są porywani przez owe światło dla ich mózgów, które to mózgi są następnie wszczepiane "obcym". To jest tak kuriozalne, że ciężko to opisać. Główni bohaterowie nie są jednak bezczynni i oczywiście próbują uciec z Los Angeles na tereny wodny. kosmici są jednak bardziej przebiegli i jeszcze bardziej skuteczni (wszak polują na potrzebne im ludzkie mózgi...).

Kto nie miał nieprzyjemności zapoznawać się ze "Skyline", ten powinien trwać w niewiedzy, nie sprawdzając czy wszystkie negatywne opinie o tym filmie są prawdziwe. Niestety są prawdziwe. I kropka.

Ocena Civil.pl: 33%

Ocena: 51 Crush

"Crush" to szablony amerykański thriller rozgrywający się w środowisku uczniów liceum. Bess (Crystal Reed) jest niesamowicie zakochana w szkolnym piłkarzu o imieniu Scott (Lucas Till). Scott z kolei nie zwraca na nią uwagi, co powoduje u dziewczyny depresję. W tym samym czasie w miasteczku są atakowani ludzie powiązani ze Scottem a jego dziewczyna Jules jest prześladowana przez nieznanego sprawcę.

Więcej nie da się napisać o fabule tego filmu, nie trzyma on w napięciu, nie zaskakuje nadto, jest w miarę przewidywalny. Jedynym plusem jest Crystal Reed, bardzo ładna aktorka, która w roli zagubionej, nieśmiałej dziewczyny prezentuje się bardzo interesująco, nie do uwierzenia jest to, iż Reed skończy w tym roku 30 lat. Niestety jej filmografia jest uboga a oficjalna kariera aktorska trwa dopiero 4 lata. Nie mniej jednak "Crush" to typowy zapychacz, coś co można obejrzeć wtedy i tylko wtedy gdy nic lepszego nie ma się pod ręką.

Ocena Civil.pl: 51%

W sumie: 2 filmów/seriali