Emmanuelle Vaugier

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Emmanuelle Vaugier

Ocena: 29 Stepdaughter

"My Stepdaughter" czyli pasierbica. Tytuł sporo tłumaczy, ale zarysuję pokrótce fabułę. Niejaki Robert mając już nastoletnią córkę Casey (Niki Koss) ożenił się ponownie z Jill (Emmanuelle Vaugier), która do rodziny wniosła swoją córkę z poprzedniego małżeństwa oraz szaloną siostrę, modelkę o imieniu Skyla, uzależnioną od alkoholu. Wszyscy żyliby szczęśliwie, gdyby nie Casey, która nie tylko dziwnie się ubiera i zachowuje, ale jest bezczelna i arogancka wobec macochy. 16-letnia, mająca trudne dzieciństwo ma jednak szczęście do macochy, która okazuje jej dużo cierpliwości. Tyle tylko, że nie jest to dramat rodzinny o dorastaniu, tylko thriller, w związku z czym oczywiście zaczynają pojawiać się ofiary.

Wiadomo, jak są już trupy, to film nabiera rumieńców, bo główni bohaterowie muszą dojść do tego kto zabił. "My Stepdaughter" to jednak thriller tak nieudolny, iż nawet nie zasługuje na to by go być przedstawicielem tego gatunku. O ile zdarzały się kanadyjskie dreszczowce, które dało się obejrzeć, to ten konkretny trzeba absolutnie sobie odpuścić. Nawet nie warto pisać dlaczego, jeżeli ktoś jest ciekaw, niech sobie "zainwestuje" 80 minut i sprawdzi "jak się nie robi thrillerów".

Ocena Civil.pl: 29%

Ocena: 49 Absolute Deception

Cuba Gooding Jr. jako agent FBI John Nelson oraz Emmanuelle Vaugier w roli reporterki Rebecci Scott łączą siły na australijskiej ziemi po to by wyjaśnić sprawę zabójstwa byłego męża Scott. Niejaki Archer w Australii umiera po raz drugi, pod innym nazwiskiem, ponieważ przed dwoma laty miał zginąć w USA w wypadku samochodowym. Rebecca po przylocie do Australii od razu jest nękana przez nieznanych jej rzezimieszków, co jeszcze bardziej motywuje ją do wyjaśnienia okoliczności drugiej śmierci jej męża.

"Absolute Deception" to typowy przeciętniak klasy B czy C. Zrobiony za około 5 mln dolarów, posiada bardzo przeciętny scenariusz, w którym sporo jest luk. Specjalista od filmów akcji drugiego czy trzeciego garnituru – Cuba Gooding Jr. po prostu jest w pracy, bo ciężko o stwierdzenie by kreował jakąś postać. Emmanuelle Vaugier znana niegdyś z popularnego serialu "Two and A Half Men" dobiega obecnie czterdziestki i jej dawny urok jakby zbladł (niestety). Ten film to wypełniacz, jeżeli akurat ktoś nie ma nic lepszego do obejrzenia, to może spróbować swoich sił w tego typu produkcjach (jako widz), są one krótkie (około 90 minut), więc łatwo wytrwać do końca.

Ocena Civil.pl: 49%

W sumie: 2 filmów/seriali