Cuba Gooding Jr.

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Cuba Gooding Jr.

Ocena: 49 Absolute Deception

Cuba Gooding Jr. jako agent FBI John Nelson oraz Emmanuelle Vaugier w roli reporterki Rebecci Scott łączą siły na australijskiej ziemi po to by wyjaśnić sprawę zabójstwa byłego męża Scott. Niejaki Archer w Australii umiera po raz drugi, pod innym nazwiskiem, ponieważ przed dwoma laty miał zginąć w USA w wypadku samochodowym. Rebecca po przylocie do Australii od razu jest nękana przez nieznanych jej rzezimieszków, co jeszcze bardziej motywuje ją do wyjaśnienia okoliczności drugiej śmierci jej męża.

"Absolute Deception" to typowy przeciętniak klasy B czy C. Zrobiony za około 5 mln dolarów, posiada bardzo przeciętny scenariusz, w którym sporo jest luk. Specjalista od filmów akcji drugiego czy trzeciego garnituru – Cuba Gooding Jr. po prostu jest w pracy, bo ciężko o stwierdzenie by kreował jakąś postać. Emmanuelle Vaugier znana niegdyś z popularnego serialu "Two and A Half Men" dobiega obecnie czterdziestki i jej dawny urok jakby zbladł (niestety). Ten film to wypełniacz, jeżeli akurat ktoś nie ma nic lepszego do obejrzenia, to może spróbować swoich sił w tego typu produkcjach (jako widz), są one krótkie (około 90 minut), więc łatwo wytrwać do końca.

Ocena Civil.pl: 49%

Ocena: 59 One in the Chamber

W czeskiej Pradze zwalczają się dwie rosyjskie mafię. Jedna z nich wynajmuje płatnego zabójcę o imieniu Ray (Cuba Gooding Jr.) a druga niejakiego Wolfa (Dolph Lundgren). Działania obu killerów doprowadzają do eskalacji przemocy, a sprawy się komplikują w momencie gdy mordercy zmieniają strony...

W filmie uderza to, że Praga została przedstawiona po prostu brzydko. Obskurne kamienice, świat bezwzględnych killerów, stolica europejskiego kraju wydaje się być oazą bezprawia. Trochę to uderza, ponieważ według amerykańskich realiów cywilizowana Praga jest równana z np. Kiszyniowem czy Tiraną.

Dynamika filmu jest średnia, trochę trąci miejscami niskim budżetem. Jak przystało na film typowo na DVD. Da się obejrzeć, część wątków jest absurdalnych, jak chociażby słabość Raya do Janice, po tym jak zabił jej ojca.

Ocena Civil.pl: 59%

W sumie: 2 filmów/seriali