ruby rose

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: ruby rose

Ocena: 55 Resident Evil: The Final Chapter

Ostatnie starcie Alice (Milla Jovovich) z korporacją Umbrella. Główna bohaterka otrzymuje zadanie od Czerwonej Królowej, polegające na powrocie do The Hive w Raccoon City i odwróceniu epidemii. Przeciwko Alice występuje ponownie Dr Isaacs (Iain Glen) "ojciec" całego zła oraz Wesker (Shawn Roberts). W rolach drugoplanowych pojawia się rozchwytywana od niedawna Ruby Rose oraz między innymi Ali Larter czy Eoin Macke.

Nie da się ukryć, iż kolejna i ostatnia kinowa wersja Resident Evil nie przyciągnęła do kin tłumów, przynajmniej w kinie w którym byłem sala świeciła pustkami, a nie było to kino w małym mieście. Nie mniej jednak w ostatnią część zainwestowano 40 mln dolarów i już teraz wiadomo, iż kwota ta zwróciła się przynajmniej trzykrotnie. W mojej bardzo subiektywnej ocenie "Ostatni Rozdział" niestety nie stanowi dobrego zakończenia serii, o wiele bardziej podobały mi się części poprzednie. Jedno co trzeba zauważyć, to fakt iż w "The Final Chapter" próbowano upchnąć jak najwięcej scen akcji, w związku z tym film jest bardzo dynamiczny. Warstwa fabularna to jednak zupełnie inna historia, sprawiająca wrażenie chaotycznej, narracja wypada słabo. Miałem trochę większe oczekiwania na ostatnią część, podczas gdy producenci bardziej liczyli na odcięcie kuponów i maksymalizację zysków. Szkoda.

Ocena Civil.pl: 55%

W sumie: 1 filmów/seriali