Jessica Lucas

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Jessica Lucas

Ocena: 65 Evil Dead

"Evil Dead" to ostrzejsza wersja łagodnego horroru "Tha Cabin in the Woods". Fabuła łudząco podobna - 5 znajomych w obskurnej chatce w lesie oraz siła zła, która pragnie wykończyć wszystkich. Film z pięcioma postaciami w jednej lokacji za około 17 mln dolarów bez wielkich nazwisk. Bo Jane Levy grającą główną rolę, choć bardzo sympatyczna oraz charakterystyczna ma dopiero 24 lata i zaczęła dopiero pracować na swoje nazwisko, wróżę jej jednak wielką karierę, ponieważ niesamowicie zapada w pamięć - mniej więcej tak jak Amanda Seyfried. Ale wracając do filmu: pozostałe role grają również niezbyt znani aktorzy, bo kto jak kto ale Shiloh Fernandez to nie jest osoba, którą miałem okazje wiele razy oglądać. Nie mniej jednak za te 17 mln zrobiono naprawdę straszny film, niesamowicie brutalny i krwawy a zarazem trzymający w napięciu.

"Evil Dead" reklamowano sloganami w stylu: "niesamowite doświadczenie", "zdmuchnie Cię z fotela" - są one przesadzone, ponieważ chatka w lesie i demon zła to coś tak wtórnego, iż nie jest w stanie poruszyć znawcę horrorów. Ja się za znawcę tego gatunku nie podaję - dlatego zostałem delikatnie poruszony, ale nie zdmuchnięty (usiedziałem do końca w jednym miejscu). Polecam tym co lubią się trochę bać oraz fanom Jane Levy.

Ocena Civil.pl: 65%

W sumie: 1 filmów/seriali