Kal Penn

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Kal Penn

Ocena: 25 The Layover (Lot z przygodami)

Dwie sublokatorki, nauczycielka Kate (Alexandra Daddario) i początkująca businesswoman Meg (Kate Upton) postanawiają wylecieć na ferie by odreagować ostatnie porażki zawodowe. Podczas lotu poznają przystojnego Ryana (Matt Barr), który twierdzi że leci na wesele przyjaciół. Okazuje się, że Ryan zatrzymuje się w tym samym hotelu co główne bohaterki, a one same zaczynają pomiędzy sobą o niego rywalizować, nastawiając na szwank swoją przyjaźń.

Rzadko zdarza się film, mający na 18 recenzji na Rotten Tomatoes ... same negatywy, a taki właśnie jest "The Layover". Skąd ta krytyka? Produkcja nie ma w zasadzie żadnej zalety, poza urodziwimy aktorkami grającymi główne role. Przechodząc więc do wad, wymienię tylko kilka najważniejszych. Pierwsza to scenariusz, a w zasadzie jego brak, twórcy nie mogli się zdecydować czy robią jakieś słodkie romansidło czy typowy amerykański film drogi. Większość scen jest okraszona beznadziejnymi gagami i humorem sytuacyjnym, miejscami niesamowicie żenującym. Beznadziejność dopełnia całkowity brak logiki wydarzeń i chaotyczność całego "przedsięwzięcia". Trochę to tak wygląda, jakby zabukowano hotel (w których rozgrywa się około połowa scen), dowieziono aktorów i na miejscu próbowano coś kręcić... Obsada też do końca nie została poinformowana w jakim filmie występuje, ponieważ "popisy" aktorskie wypadają niesamowicie blado. "Lot z przygodami" to antykomedia, śmiało mogąca uchodzić z najgorszy film roku 2017. Żenuje także fakt, że produkcję wyreżyserował William H. Macy, wielokrotnie nominowany do najważniejszych nagród, świetny aktor, mający na koncie kilka ledwie kilka prac w roli reżysera.

Ocena Civil.pl: 25%

Ocena: 50 A Very Harold & Kumar 3D Christmas

Harold wiedzie ustabilizowane życie wraz z narzeczoną Marią, Święta musi jednak spędzić z meksykańską rodziną ukochanej, jej ojciec (w tej roli Danny Trejo) nie przepada za Koreańczykami za to jest maniakalnym miłośnikiem zwyczajów świątecznych. Przywozi ze sobą specjalną choinkę, którą chce udekorować dom przyszłego zięcia. Pech jednak sprawia, że pojawia się Kumar, który niszczy świąteczne drzewko. Dawni przyjaciele muszą więc wyruszyć w Nowy Jork by odkupić drzewko, nim Meksykanie wrócą z Pasterki.

W filmie pojawia się również (już niestety tylko gościnnie) Neil Patrick Harris, który po "śmierci" w II-części trafił do nieba, lecz za to że podkradał panienki Jezusowi - Bóg zesłał go z powrotem. Dodatkowo aktor nabija się, ze swojego rzekomego homoseksualizmu i twierdzi, że jest on fikcyjny. Mimo to jego udział, jak w poprzednich częściach należy uznać za okrojony, chociaż pojawia się w centralnej roli na plakacie z filmu.

Sama komedia, ma mnóstwo wątków fantasy i nie trzyma się kupy. Podobnie jak w I i II części film jest mocno przygodowy, a poziom kłopotów w jakie wpadają główni bohaterowie jak zwykle narasta do absurdalnego wręcz poziomu (ściga ich rosyjska mafia...).

Generalnie da się obejrzeć, ale bez jakieś większej przyjemności.

Ocena Civil.pl: 50%

W sumie: 2 filmów/seriali