Gina Carano

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Gina Carano

Ocena: 44 In the Blood

Gina Carano jako Ava, która spędza miesiąc miodowy na Karaibach wraz ze swoim mężem Derekiem (Cam Gigandet). Niestety mąż się gubi a zdesperowana Ava rozpoczyna poszukiwania, na początku współpracując z lokalną policją i jej szefem (Luis Guzmán), by ostatecznie wziąć sprawy w swoje ręce i wypowiedzieć wojnę lokalnym strukturom przestępczym. W rolach drugoplanowych występuje Amaury Nolasco (znany z serialu "Prison Break") oraz ... Danny Trejo (który jest obecnie wszędobylski).

Bardzo krwawy film akcji, z bardzo kiepską fabułą i masą brutalnych scen. To druga istotna produkcja, w której bierze udział sportsmenka Carano, wcześniej grała ona w Haywire u boku takich gwiazd jak Michael Fassbender, Channing Tatum, Michael Douglas, Antonio Banderas czy Evan McGregor. Teraz towarzystwo się nieco pogorszyło, zmalał też budżet produkcji, który wyniósł 10 mln dolarów. Dałoby się to przełknąć, gdyby nie fatalny scenariusz i kuriozalne zakończenie. Kino tylko dla miłośników gatunku!

Ocena Civil.pl: 44%

Ocena: 60 Haywire

Mallory Kane (Gina Carano - zawodniczka MMA, od niedawna aktorka) jest najemnikiem, który trudni się tzw. "czarnymi operacjami", po akcji uwolnienia zakładnika w Barcelonie orientuje się, iż została zdradzona a jej szef wydał na nią wyrok śmierci - musi sama wyjaśnić kto pociąga za sznurki i zabić zdrajców. Ile już było takich filmów? Na pewno sporo, ten jednak jest w iście gwiazdorskiej obsadzie. Role drugoplanowe grają: Ewan McGregor, Michael Douglas, Antonio Banderas, Channing Tatum oraz Michael Fassbender a reżyseruje Steven Soderbergh.

Co z tego? Mimo takiej obsady schemat goni schemat, film mimo dobrych aktorów jest średnio budżetowy - 25 mln dolarów, zwrócić się z delikatnym zyskiem. Można obejrzeć, pod warunkiem że oczekuje się produktu średniej klasy - wtedy raczej nie będzie rozczarowania.

Ocena Civil.pl: 60%

W sumie: 2 filmów/seriali