Brooklyn Decker

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Brooklyn Decker

Ocena: 60 Stretch

Szalona komedia z Patrickiem Wilsonem w roli tytułowego Stretcha czyli kierowcy limuzyny, byłego hazardzisty, który w jedną noc musi spłacić dług wynoszący 6000 dolarów. Teoretycznym rozwiązaniem problemu Stretcha jest kurs z Rogerem Karosem (w tej roli Chris Pine, który występuje jako "uncredited"). Karos to bardzo kontrowersyjny bogacz. Zamieni on noc Stretcha w koszmar. Stretch pomimo stresów ma jeszcze jeden problem natury mentalnej, pojawia się mu bowiem duch byłego kierowcy limuzyny: Karla (w tej roli Ed Helms). Karl zakończył pracę ... popełniając samobójstwo. W filmie pojawia się jeszcze Jessica Alba jako dyspozytorka oraz gościnnie inne gwiazdy: Ray Liotta, David Hasselhoff czy Norman Reedus.

"Stretch" to dosyć ostra komedia z elementami thrillera. Poziom jej absurdalności jest chwilami na granicy akceptowalności, ale mimo to jest to film, który ogląda się dosyć płynnie.

Ocena Civil.pl: 60%

Ocena: 60 Battleship

Na Ziemię przylatuje flota statków z nieznanej planety, która tworzy pole elektromagnetyczne w obrębie, którego znajduje się kilka jednostek wodnych, które akurat w tym czasie brały udział w ćwiczeniach wojskowych. Rozpoczyna się walka na małym terytorium w okolicach Hawajów, której stawką jest los planety.

Film był promowany przez Alexandra Skarsgårda, który gra w nim małą i krótką rolę. Również Liam Neeson wystąpił tylko w kilku scenach na początku i na końcu filmu. Głównym bohaterem jest Alex Hopper (Taylor Kitsch), istotną rolę zagrała też Rihanna.

Niewiele dobrego da się powiedzieć o tej produkcji. Kiepski, niedopracowany scenariusz + tona efektów specjalnych i gratka dla miłośników militariów, aczkolwiek i te aspekty zostały obdarte z realiów. Motyw złych kosmitów, przerabiany wielokrotnie i tym razem broni się tylko formą a nie treścią. Na pewno da się obejrzeć, bo obraz jest dynamicznie, ale absolutnie nie warto zadawać żadnych logicznych pytań dt. tych produkcji, ponieważ tutaj chodziło o rozrywkę a nie jej analizę.

Ocena Civil.pl: 60%

W sumie: 2 filmów/seriali