Hailee Steinfeld

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Hailee Steinfeld

Ocena: 55 Term Life

W ramach zaległości obejrzałem sobie film akcji sprzed 2 lat, w którym Nick Barrow (Vince Vaughn) to drobny kryminalista sprzedający przestępcom plany napadów. Pewnego dnia sprzedaje "plan" na napad, który kończy się śmiercią gangsterów po tym jak skorumpowani policjanci na czele z niejakim Keenanem (Bill Paxton) przejmują łup. Od tego momentu Barrow musi się ukrywać zarówno przed mafią (na czele której stoi niejaki Viktor, grany przez Jordiego Mollę) jak i skorumpowaną policją. Piętą Achillesową Barrowa jest jego nastoletnia córka o imieniu Cate (w tej roli Hailee Steinfeld), którą również musi ukryć przed gangsterami i policją

Klasyczny film akcji z raczej niskim budżetem (16,5 mln dolarów). Wg baz filmowych produkcja miała zarobić nieco ponad 13 ... tysięcy dolarów, okazała się więc totalną klapą finansową. To co uderza w "Term Life" to niesamowita przewidywalność i schematyczność. Po kilku minutach seansu wiadomo co się wydarzy i w jakiej kolejności. Jedynym jasnym punktem tego filmu jest Hailee Steinfeld, aktorka i piosenkarka która pomimo bardzo młodego wieku ma już na koncie nominację do Oscara i Złotego Globa. Szkoda, że przyszło jej zagrać w takiej przeciętnej produkcji.

Ocena Civil.pl: 55%

Ocena: 63 3 Days to Kill

Luc Besson i jego kolejna francuska opowieść. Ethan Renner (Kevin Costner) to umierający (chory na raka) agent CIA, który na ostatnie miesiące życia przenosi się do Paryża by zacieśnić relacje ze swoją córką Zooey i jej matką (Connie Nielsen). W Paryżu do Rennera zgłasza się agentka CIA o imieniu Vivi (Amber Heard), która proponuje mu kolejne zlecenie dla agencji w zamian za eksperymentalny lek na raka. Renner chcąc przedłużyć swoje życie decyduje się podjąć wyzwanie i ... godzić pracę agenta-killera z polepszaniem relacji z rodziną. Oczywiście nie da się pogodzić tych dwóch rzeczy i życie osobiste i zawodowe głównego bohatera będzie się przeplatać.

Ciekawa konwencja, osadzona w pięknym Paryżu. Film ma sporo walorów krajoznawczych, ponieważ plenery zostały tak dobrane by pokazać jak najwięcej uroków stolicy Francji. Amber Heard w każdej scenie występuje w innej fryzurze i stylizacji. Kiedy Vivi kokietuje Rennera, ten oznajmia jej, iż nie jest ona w jego typu, na co dostaje odpowiedź: "jestem w typie każdego". Dużo to mówi o pozycji młodej aktorki, która pewne swoich wdzięków wdrapuje się na sam szczyt hollywoodzkiej drabiny, będąc już teraz na początku drugiej dziesiątki (wg imdb.com) najgorętszych filmowych nazwisk. Sam film "3 Days to Kill" miejscami trochę przynudza, jednak to solidna produkcja, warta obejrzenia.

Ocena Civil.pl: 63%

W sumie: 2 filmów/seriali