50 cent

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: 50 cent

Ocena: 25 Caught in the Crossfire

Kiepski kryminał wydany na DVD. Adam Rodriguez i Chris Klein w roli policjantów, którzy tłumaczą się z ostatnich działań, podczas których w dziwnych okolicznościach zginęło wielu ludzi powiązanych z serią zabójstw policjantów. Retrospektywny film "jednej nocy" z dodatkiem 50 Centa w typowej dla siebie roli cwaniaka-rzezimieszka.

Zalet tej produkcji nie widzę żadnych, napięcie brak, dziwna fabuła, porozciągana tak by wystarczyło na 85 filmu, kiepska gra aktorska, masa nielogiczności. Smutny przykład masówki na DVD - bo coś kręcić trzeba, nawet gdy nie ma się pomysłu i funduszy. Jeżeli ktoś jeszcze nie miał nieprzyjemności widzieć "Caught in the Crossfire" - to jest w bardzo dobrej sytuacji, ponieważ bardzo ciężko przebrnąć przez ten film w całości.

Ocena Civil.pl: 25%

Ocena: 60 Setup

Sonny (50 cent) dokonuje wraz ze swoimi ludźmi kradzieży diamentów, ale po akcji zamiast dzielić się łupem zostaje zdradzony przez kompana Vincenta (Ryan Phillippe), który go postrzela i ucieka.

Pech chce, że diamentami interesuje się lokalny boss mafii - Pan Briggs (Bruce Willis), który przymusza Sonny'ego do współpracy na rzecz odzyskania łupów, wcześniej jednak powierzając mu zadanie okradzenia Rosjan, przydzielając mu jako partnera niejakiego Peteya (Randy Couture).

Setup został wydany od razu na DVD i nie gościł w kinie, w prasie zebrał bardzo słabe recenzje, zarzucano mu niespójność i ogólną "dziwaczność". Niesłusznie, nie jest to zły film, oglądało mi się go nawet dobrze.

Ocena Civil.pl: 60%

Ocena: 30 Righteous Kill

Słabiutki amerykański thriller z Alem Pacino i Robertem De Niro w rolach nowojorskich detektywów. W mieście szarżuje seryjny morderca, który morduje gnidy i różnej maści kryminalistów zostawiając na miejscu akcji rymowankę. Jego tropem rusza kilku detektywów, z czasem dowody zaczynają sugerować, że zabójstw dokonuje ... policjant.

Ten film sprzed trzech lat (2008), leżał w mojej kolekcji jako "do obejrzenia" dobre kilka miesięcy, nie mniej jednak żałuję, że się doczekał swojej kolejki, ponieważ jest cieniutki. Dwójka weteranów Hollywood miota się bezmyślnie po mieliznach scenariuszowych, nie ma tu ani napięcia ani intrygi.

Ocena Civil.pl: 30%

W sumie: 3 filmów/seriali