Megan Fox

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Megan Fox

Ocena: 49 Rogue (Horda)

Grupa najemników pod wodzą Samanthy O'Hary (Megan Fox) przeprowadza misję we wschodniej Afryce polegającą na odbiciu córki gubernatora z rąk lokalnej organizacji terrorystycznej. Misja komplikuje się, po tym jak terroryści niszczą śmigłowiec potrzebny do ewakuacji, przez co najemnicy zostają uwięzieni w afrykańskim interiorze, ścigani przez uzbrojonych po zęby watażków oraz ... mszczące się na ludziach lwy.

Ten film akcji z 2020 roku został dodany do oferty Amazon Prime Video jako "Amazon Exclusive" co sugeruje, że tylko na tej platformie (póki co) można go obejrzeć. A czy jest co oglądać? "Rogue" otrzymało bardzo złe oceny od widzów w serwisie IMDb (raptem 3.9/10) i generalnie film przeszedł bez wielkiego echa, pomimo udziału Megan Fox, która biła rekordy popularności kilkanaście lat temu. Po 2012 roku Megan pojawiała się na ekranie bardzo rzadko, mając długie przerwy, wg IMDb powróciła do grania w 2019 roku i od tego czasu wystąpiła w kilku niszowych filmach, w tym między innymi w "Rogue". Nie da się jednak ukryć, że czas zrobił swoje i obecnie jest ona nieco zapomniana. Wracając jednak do samego filmu, to sporo można mu zarzucić: przede wszystkim niską jakość efektów specjalnych, dorobione komputerowo zwierzęta (prezentujące się na ekranie iście amatorsko) oraz niezbyt wyszukany i dopracowany scenariusz. To bardzo przeciętny film akcji, w którym co prawda sporo się dzieje (pościgi, strzelaniny itp.), ale mocno brakuje jakości. Philip Winchester grający najemnika o imieniu Joey stara się błyszczeć dowcipnymi wypowiedziami, jednak niezbyt one ubarwiają ten film. "Rogue" da się obejrzeć, jednak nie dostarcza on zbyt pozytywnych wrażeń.

Ocena Civil.pl: 49%

Ocena: 30 Jennifer's Body

Bardzo słaby film z próbującą aktorstwa Megan Fox w jednej z głównych ról. Co prawda tytuł "Jennifer's Body" nawiązuje do postaci granej przez Fox, to w zasadzie główną postać gra tutaj Amanda Seyfried (jako Needy). Scenariusz do tego delikatnego horroru napisała Diablo Cody - młoda scenarzystka, która zadebiutowała w 2007 roku scenariuszem do filmu "Juno" - za który otrzymała "Oscara" (!). Informacja bardzo nie do uwierzenia, jeżeli się nie widziało "Juno" a widziało się "Jennifer's Body". Fabuła tego drugiego jest beznadziejna, w dodatku pełna jest mielizn i niejasności.

Owa Jennifer to najładniejsza dziewczyna w szkole, wodzącą za nos chłopaków. Pewnego dnia zabiera swoją najlepszą przyjaciółkę Needy na koncert zespołu "Low Shoulders" to pobliskiego baru. Traf chce, że wybucha tam pożar, dziewczyny i zespół piosenkarzy - ucieka z miejsca zdarzenia, tyle że Jennifer daje się wepchnąć muzykom do ich Vana i z nimi odjeżdża. Kiedy powraca z owej eskapady nie jest już sobą ... i zaczyna pożerać chłopaków ze szkoły. Prawda, że płytkie? Ale dzielna Needy znajduje w szkolnej bibliotece opowieść o Succubusie, którym stała się Jennifer i usiłuje pokonać demona.

Ta szmira nie broni się zakończeniem - jest ono całkowicie niezaskakujące i płytkie. Za to cały film pełny jest niejasności i nietrzymających się kupy faktów, tak jakby scenarzystka zapominała o tym, co napisała kilka godzin wcześniej. Ewentualnie za dużo wycięto w montażowni. Tak czy siak efekt końcowy jest bardzo mizerny. Jako horror jest to całkowita porażka, bo strachu tutaj jest 0, jako thriller też - bo napięcia tu tyle co kot napłakał. Na IMDB sklasyfikowano to "dzieło" jeszcze jako "Comedy" - ale w tej kategorii też nie wypada dobrze. Nie polecam.

Ocena Civil.pl: 30%

W sumie: 2 filmów/seriali