Malin Akerman

Poniżej znajdują się filmy i seriale powiązane z tagiem: Malin Akerman

Ocena: 39 The Numbers Station

The Numbers Station
Poster source: imdb.com

Specjalista od tajnych operacji rządowych - Emerson (John Cusack) przeżywa załamanie nerwowe i zostaje wysłany do lżejszej pracy - ochrony pracownicy stacji nadawczej CIA (Malin Akerman) w Wielkiej Brytanii. Stacja jest niby super tajna i super bezpieczna, ale zostaje zaatakowana i dzielny Cusack musi uratować życie swojej oraz Akerman. Milion pierwszy film tego typu...

Niski budżet, jedna lokacja, powolna akcja, mało aktorów, efektów praktycznie zero. Cusack gra jakby za karę, iż zamiast w wielkiej produkcji musi się męczyć w podrzędnym thrillerze. Cóż - taka dola aktora. On musiał, by mu zapłacili, widzowie nie muszą zaś tego oglądać i szczerze mówiąc radzę ominąć tę pozycję. 35-letnia Akerman też jakoś szczególnie nie błyszczy, przynajmniej nie na tyle, by się męczyć prawie 1.5 godziny oglądając "The Numbers Station".

Ocena Civil.pl: 39%

Ocena: 70 Catch .44

Catch .44
Poster source: imdb.com

Tes (Malin Akerman) oraz jej zespół składający się z dwóch dziewczyn: Kary (Nikki Reed) oraz Dawn (Deborah Ann Woll) trudnią się przestępczym fachem. Otrzymują od szefa Mela (Bruce Willis) z pozoru proste zadanie: przechwycić narkotyki z pewnej jadłodajni zlokalizowanej na uboczu niezbyt uczęszczanej drogi. Na miejscu okazuje się, iż zamiast narkotyków czyha na nie pułapka oraz uzbrojeni inni pracownicy Mela, w tym Ronny (Forest Whitaker), który snuje przed Tes irracjonalne scenariusze ... podczas strzelaniny.

Film ten został bardzo źle oceniony, ponieważ zdaje się podrabiać produkcje Quentina Tarrantino, analogii jest sporo: przegadane sceny, długie opowieści w scenach w których powinna być dynamiczna akcja oraz zespół 3 dziewczyn, niemalże żywcem kopiujący schemat z "Death Proof" (3 dziewczyny + auto). Mimo to uważam, iż dobra obsada oraz dobre wykonanie - czyni z Catch .44 film dobry. Nie tylko da się obejrzeć, może się nawet to podobać!

Ocena Civil.pl: 70%

01

W sumie: 2 filmów